slite logo

Hakkımızda

1970 yılında kurulmuş olan şirketimiz, DERNEK GRUP ünvanıyla elektrik ve aydınlatma tesisat malzemeleri sektöründe en büyük üreticiler arasındadır ve elektrik ürünleri alanında uzmanlaşmıştır.

1995 yılında Rusya pazarına girdikten sonra, DERNEK GROUP 2007 yılında modern elektrik ve aydınlatma ürünleri ile diğer yüksek teknoloji ürünler için LEZARD markası ile satışa başlamıştır. Dünya pazarlarında hedeflerimize ulaşabilmek için 25.000 m2 Çin`de ve 10.000m2 Türkiye`de olmak üzere toplam 1000 çalışanı ile yüksek kalite ve makul fiyatlarla üretim yapan iki ayrı fabrika hizmete açtık. Bu sayede LEZARD her geçen yıl daha güvenilir ve popular olmaktadır.

Dünya pazarlarındaki her türlü müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda, güvenilir bir marka ve dünya çapında müteşebbis olmayı başardık. 40`tan fazla plastik enjeksiyon makinaları ve yüksek hızlı metal exantrik presleri, otomatik montaj hatları ve makinaları, yüksek kalite kalıplar, AR-GE ve mühendislik departmanı ile dünyanın çeşitli ülkelerine hizmet vermekteyiz. Profesyonel test laboratuarı sayesinde Türk ve IEC standartlarına uygun ürünler üretmekteyiz.

image

LEZARD markası ile üretilen MIRA, RAIN, NATA, DEMET anahtar-priz serileri Almanya BAYER markalı yanmaz Polikarbonat plastikten üretilmiştir. Tüm ürünler dünya standartlarına uygun olarak üretilmektedir ve standart şartlarını sağlamaktadırlar.

Rusya`da tüm batı bölgesine hizmet veren 16.000m2 ile Moskova depomuz ve satış şirketimiz, doğu bölgesine 10.000m2 ile Novosibirsk`te hizmet veren depomuz ve satış şirketimiz yeralmaktadır.Bundan başka Kazakistan Almata`da 2000m2 ve Ukrayna Kiev`de herbiri 2500 m2 ile hizmet veren depolarımız ve satış şirketlerimiz mevcuttur.

Yıllara yayılan başarılı çalışmalarımız süresince, profesyonel çalışanlarımıza ve bireysel olarak müşterilerimizin tavsiyeleri için teşekkürlerimizi sunuyoruz ve dolayısıyla şirketimiz kaliteyi sabit tutarak, makul fiyatla ve ürünleri zamanında teslim etmek suretiyle müşterilerimizin ihtiyaçlarını her zaman beklentilerine uygun ve zamanında karşılayabilmiştir.

Son yıllarda popular olan LED ürünler için fabrikamızda LED paneller, yuvarlak paneller ve farklı türde lambalar üreten yeni bir departman açtık. Bunların yanında çoklu prizler ile farklı tasarımlarda ve farklı uygulamalarda kullanılmak üzere aksesuar fiş ve prizler yanmaz plastikten üretilmiştir.

image

Sıvaaltı ve sıvaüstü sigorta kutuları, her iki taraftan açılabilen şeffaf kapakları ve yüksek kalite malzemesi ile evlerinizi ve ofislerinizi süsleyecektir. 4 modülden 36 modüle kadar üretilen sigorta kutuları yeterince prinç terminalle donatılmış ve montaj için fazla miktarda kablolama alanı tasarlanmıştır.

IP44 koruma derecesine sahip kauçuk fiş prizler IEC standartlarına uygun olup, 16A ve 32A seçenekleri ile ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Tüm prizler topraklı ve koruma kapaklı olup, prinç iletkenler ve yüksek izolasyona sahip TPE esnek plastik malzemeden üretilmiştir.

LEZARD Avrupa, Asya, Orta ve Kuzey Afrika`da 20`den fazla dünya ülkesine ürünlerini ihraç etmektedir.

Tüm ürünlerimiz başta Almanya TUV CB sertifikaları olmak üzere, Türk standartları, Rusya, Ukrayna, Kazakistan ve tüm satış yapılan ülkelerin yerel standart sertifikalarına sahiptir. Tüm üretim proseslerimiz Fransız Bureau Veritas tarafından onaylanmış ISO 9001 sertifikasına sahiptir.

image
  • MiSYONUMUZ.

    Şirketimizin dürüstlük, gelişme ve geliştirme, liderlik, eğitimli personel ilke ve değerlerini göz önüne alarak, müşterilerimiz, iştiraklerimiz, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve toplum ile birlikte çevreye saygılı, müşteri memnuniyeti ve mutluluğunu sağlamaktır ve muhafaza etmektir.

  • VİZYONUMUZ.

    Şirketimize olan güvenin sürekliliğini sağlayarak, ihtiyaca en uygun hizmeti ve yenilikçi ürünleri uluslararası standartlara uygun olarak rekabet şartlarına uyumlu ve sosyal sorumluluğun bilincinde bir lider firma olmak.

Следи за нами в Instagram

@lezardelectric